Wynajem

Oprócz regularnej linii oferujemy również WYNAJEM busów i autobusów wraz z kierowcą. Dzięki inwestycjom w nowoczesne pojazdy możemy Państwu zaoferować nowoczesne, komfortowe a przede wszystkim bezpieczne autobusy, busy oraz samochody osobowe. Każdy z nich jest klimatyzowany, wyposażony w nowoczesny sprzęt zapewniający wygodę przejazdu. Ma też wyposażenie gwarantujące odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Spełniamy aktualnie najwyższe normy europejskie dotyczące emisji spalin Euro 6 i Euro 5.

Dzięki profesjonalnej obsłudze naszych kierowców możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wszystkie busy i autobusy są regularnie sprzątane oraz serwisowane w ASO co ma wpływ na maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo naszych Klientów. Komfortowe wnętrze charakteryzuje się dużym poczuciem estetyki, porządku i funkcjonalności.

Dopełnieniem bezpieczeństwa osób podróżujących jest ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW dla każdego pasażera, który zakupił usługę przewozu. Nasza flota busów i autobusów ma jednakowy wygląd i oznakowanie – koloru zielonego, dzięki czemu nie będą mieli Państwo problemu z odnalezieniem Nas.

Wynajem busów i autobusów

Wynajem samochodów osobowych
Bussiness Taxi